/file/265/script.js Vítejte na webu z Malého SO-MA - Moje příspěvky - Seznam závodníků VS 2014
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam závodníků VS 2014

23. 2. 2014

zdroj : ČKS

ROŽMITÁL POD TREMŠÍNEM 12. - 13.4.2014

Příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS  plemeno
Kubeš Jiří Sax Favory Cross NO
Kňourek Jan Tango Cash Horký dech RTW
Kopecká Darja Enie ze Soutoku Sázavy BOM
Bendová Šárka Casie Meggan Bohemia BOM
Syrovátka Luděk Attila ze Stříbrného kamene NO
Špringl Jiří Xerro Majorův háj NO
Ramaekersová Jiřina Ing. Bora od Policie ČR BOM
Dejmek Josef Caira Laperys NO
Cvinger Tomáš Yankee ze Stříbrného kamene NO
Medunová Iveta Keane de Alphaville Bohemia BOM
Oravská Marie Frodo Jibule NO
Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Bohemia BOM
Reisinger Josef Apollo od Rejska BOM
Zaňák Jiří Wilhelm von Erikson AT
Kocourková Marie Heč Mariko Bohemia NO
Kovš Helena Basca Murat BOM
Machát Josef Apoll Daniel Bohemia NO
Štýbrová Beata Ing. Tarkatan Juki BOT
Šonský Roman Artur Nokafi NO
Kaskounová Martina Drago Denbrix NO
Svoboda Václav Cezar od Policie ČR BOM
Häuslerová Martina Ing. Persil z Ditčina dvora NO
Machová-Angelovová Renata Tobiáš Anrebri NO
Susková Elena Eros od Policie ČR BOM
Tyc Jiří Mgr. Uzi de Alphaville Bohemia BOM
Pevný Robert Unny Majorův háj NO

KRCHLEBY 19. - 20.4.2014

Příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS  plemeno
Kolář Pavel Arwen ze Stříbrného kamene NO
Vopěnková Jana Yukko Majorův háj NO
Kristová Karolína Jimmie Duffmar NO
Hasenöhrlová Marie Grand Gerro Goldest Danubius KV
Uher Petr Alti z Chotinského údolí NO
Maňáková Markéta Abby Ostraryka BOM
Šťastný Roman Apollo Glitch BOM
Kadlecová Jaroslava Anita Andraste Bergerbel BOM
Konířová Šárka Donna Zlatý Keram NO
Krajčí Theodor Bak z Mandragory BOM
Drešerová Dita Hassko Anrebri NO
Kučera Jaroslav Segar de Alphavilel Bohemia BOM
Prokšan Radim Aris Meggan Bohemia BOM
Novotná Michaela Bc. Gotika Aritar Bastet NO
Novotný Stanislav Ajris Severní povětří NO
Fína Jan Ing. Ippy Písečná bouře NO
Klícha Vlastimil Filip z Klídkova dvora NO
Šimánek Karel Chuck ze Svobodného dvora NO
Krupičková Jitka Barney Lebensborn BOM
Kaločová Lucie Dagger de Alphaville Bohemia BOM
Valentin Miroslav Elton Running Wild BOM
Foltýn Petr Auzzy Ostraryka BOM
Oberdörfer Miroslav Unkas Czech Ja-Ka BOX
Dvořák Dalibor Imperia Anrebri NO
Makovská Petra Áres All Proffesore NO
Uřičař Martin Carmen Fron Fighter NO
Machová-Angelovová Renata Jenny Anrebri NO
Kalousová Jana Garfield Extra Temperament BOM
Slovák Martin Aki Ostraryka BOM
Kňourek Jan Tango Cash Horký dech RTW
Syrovátka Luděk Attila ze Stříbrného kamene NO
Špringl Jiří Xerro Majorův háj NO
Oravská Marie Frodo Jibule NO
Reisinger Josef Apollo od Rejska BOM
Kovš Helena Basca Murat BOM
Tyc Jiří Mgr. Uzi de Alphaville Bohemia BOM

SVATOSLAV 26. - 27.4.2014

Příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS  plemeno
Cihelková Vladimíra Eddie Marko Gero BOM
Koman Pavel Caira Yuccero Bohemia NO
Skokanová Ludmila Lucy vom Haus Tyson NO
Petrášek Václav Kendy Duffmar NO
Krátká Eva Ing. Vrisco Niox NO
Svatoš Pavel Aron Holli ze Suché NO
Musilová Hana Carbon Bright ze Sluneč.verandy KV
Čejka Jiří ml. Junker de Alphaville Bohemia BOM
Klesla Lubomír Asko Obsidian Guard Land NO
Čejka Jiří st. Ciara Meggan Bohemia BOM
Holan Vítězslav Fantasia Extra Temperament BOM
Kubeš Jiří Sax Favory Cross NO
Vopěnková Jana Yukko Majorův háj NO
Kopecká Darja Enie ze Soutoku Sázavy BOM
Cvinger Tomáš Yankee ze Stříbrného kamene NO
Kučera Jaroslav Segar de Alphavilel Bohemia BOM
Medunová Iveta Keane de Alphaville Bohemia BOM
Zaňák Jiří Wilhelm von Erikson AT
Klícha Vlastimil Filip z Klídkova dvora NO
Šimánek Karel Chuck ze Svobodného dvora NO
Pevný Robert Unny Majorův háj NO
Machát Josef Apoll Daniel Bohemia NO
Kaskounová Martina Drago Denbrix NO
Machová-Angelovová Renata Tobiáš Anrebri NO

TŘINEC 3. - 4.5.2014 

Příjmení, jméno, tit. Jméno + CHS  plemeno
Veličková Michaela Abibi Bohemia Atevy BOM
Šafářová Denisa Orty vikar NO
Galvasová Gabriela Xarra Majorův háj NO
Králík Josef Renny z Daskonu NO
Tajčová Radka Rea z Dvořákova sadu NO
Louda Tomáš Agbar Meggan Bohemia BOM
Pěknice Přemysl Ing. Daisi ze Šikmáku NO
Koudela Jiří Benji Felones NO
Truksová Eva Bad Meggan Bohemia BOM
Štěpař Jiří Enrico Bohemia Bells NO
Chmurová Lenka Rosso Vikar NO 
Štefková Táňa Bc. Rega Suché Lazce NO
Košťál Vladimír Cameron Bohemia Atevy BOM
Radovesnická Hana Mgr. Fany Ben-Ju NO
Černoch Karel Ing. Iziasch Vikar NO
Mereďa Antonín Qino Venušina sopka NO
Ausficírová Jana Anaja od Janice NO
Kolář Pavel Arwen ze Stříbrného kamene NO
Koman Pavel Caira Yuccero Bohemia NO
Kristová Karolína Jimmie Duffmar NO
Bendová Šárka Casie Meggan Bohemia BOM
Hasenöhrlová Marie Grand Gerro Goldest Danubius KV
Uher Petr Alti z Chotinského údolí NO
Maňáková Markéta Abby Ostraryka BOM
Dejmek Josef Caira Laperys NO
Šťastný Roman Apollo Glitch BOM
Konířová Šárka Donna Zlatý Keram NO
Krajčí Theodor Bak z Mandragory BOM
Prokšan Radim Aris Meggan Bohemia BOM
Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Bohemia BOM
Fína Jan Ing. Ippy Písečná bouře NO
Krupičková Jitka Barney Lebensborn BOM
Kaločová Lucie Dagger de Alphaville Bohemia BOM
Valentin Miroslav Elton Running Wild BOM
Čejka Jiří ml. Junker de Alphaville Bohemia BOM
Čejka Jiří st. Ciara Meggan Bohemia BOM
Klesla Lubomír Asko Obsidian Guard Land NO
Štýbrová Beata Ing. Tarkatan Juki BOT
Dvořák Dalibor Imperia Anrebri NO
Makovská Petra Áres All Proffesore NO
Holan Vítězslav Fantasia Extra Temperament BOM
Uřičař Martin Carmen Fron Fighter NO
Machová-Angelovová Renata Jenny Anrebri NO
Susková Elena Eros od Policie ČR BOM
Slovák Martin Aki Ostraryka BOM