/file/265/script.js Vítejte na webu z Malého SO-MA - Archív - Výsledky z Baunachtalu Mistrovství Německa německých ovčáků
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z Baunachtalu Mistrovství Německa německých ovčáků

24. 9. 2008

19.9.- 21.9. 2008 Baunachtal

S - E. Grimm, P - U. Wolters, O – Horst-Dieter Träger

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Michaela Knoche    Javir vom Talka Marda   NO  100   96   99   295   1 
  Udo König    Hoss aus der Zigeunerkuhle   NO  99   94   95   288   2 
  Andreas Bender    Champ von Schloß Birkenstein   NO  99   94   95   288   3
 
  Jens Fischbach    Phalko vom Weinbergblick   NO  95   96   96   287   4 
  Thomas Lapp    Falko vom Wolfsblick   NO  98   91   97   286   5 
  Harald Mürdel    Boysen von den Theisseiler Höhen   NO  100   93   93   286   6 
  Frank Rottleb    Dago von Terrano   NO  100   94   92   286   7 
  Wolfgang Tuchs    Satoris Saro   NO  97   94   94   285   8 
  Peter Radke    Bollo von Skandinavika   NO  98   94   93   285   9 
  Martina Urich    Decster vom Barbatus   NO  98   94   93   285   10 
  Michael Kaiser    Kimi vom Ortenberg   NO  92   96   96   284   11 
  Dirk Stocks    Opal von der Röderburg   NO  96   93   95   284   12 
  Hans Taschner    Raccoon's Flax   NO  96   95   93   284   13 
  Josef Stopfer    Scharki von der Salztal-Höhe   NO  94   92   97   283   14 
  Gerald Groos    Olek von der Maineiche   NO  94   93   96   283   15 
  Joachim Beer    Orlog vom Cap Arkona   NO  96   94   93   283   16 
  Helga Massel    Eyla von der Paarquelle   NO  98   88   96   282   17 
  Birgit Kreitschmann    Conner vom Waliboer Land   NO  95   93   94   282   18 
  Karl-Heinz Ebert    Ambra vom Beisetal   NO  99   94   89   282   19  
  Günter Thielemann Uwe von den jungen Hansen   NO  94   94   93   281   20 
  Robert Paul    Luna von der Adelegg   NO  99   93   89   281   21 
  Jürgen Zank    Eric vom Sportpark   NO  90   93   97   280   22 
  Dieter Schmale    Wobo von den Wannaer Höhen   NO  100   85   95   280   23 
  Bernd Scheibelein    Balko von der Salztal-Höhe   NO  97   89   94   280   24 
  Jörg Sauer    Amigo von der Holzinger Au   NO  95   92   93   280   25 
  Martina Mosdorf    Cheker von der Döllenwiese   NO  97   91   92   280   26 
  Nico Kertzinger    Agent vom Wolfsheim   NO  88   95   96   279   27 
  Michael Müller    Groll von Lexe   NO  95   90   94   279   28 
  Bettina Berninger    John vom Talka Marda   NO  96   91   92   279   29 
  Harry Kretzschmar    Pascha vom Kirchgraben   NO  97   91   91   279   30 
  Ronald Brenner    Eddy vom Waldhäuser Schloß   NO  96   95   88   279   31 
  Werner Kebernik    Cäsar vom Irrbühl   NO  99   83   96   278   32 
  Regine Schwellnus Racoon von der schwarzen Nister   NO  93   95   90   278   33 
  Tilo Lehmann    Georg vom Lupus in fabula   NO  97   92   89   278   34 
  Andrea Mair    Scylla von der Schiffslache   NO  92   91   94   277   35 
  Anja Lindenblatt    Yaska vom Prielberg   NO  90   94   93   277   36 
  Andreas Litzel    Vrisco von der Sägmühle   NO  97   90   90   277   37 
  Ulrich Schäfer    Irok von der kleinen Birke   NO  98   89   90   277   38 
  Marion Erath    Geenie vom Schelmenturm   NO  96   93   88   277   39 
  Ursula Kubik    Irma vom Heidhof   NO  96   94   87   277   40 
  Silke Stumpf    Egon vom Waldhäuser Schloß   NO  96   87   93   276   41 
  Wilfried Dittmer    Samson vom Teuchelwald   NO  94   90   92   276   42 
  Mike O'Connor    Hunter vom Moosheider Teich   NO  97   87   92   276   43 
  Roland Kaufmann    Lump vom dunklen Zwinger   NO  93   94   89   276   44 
  Klaus Stichnoth    Ero vom Hackenbach   NO  98   96   82   276   45 
  Tanja Fettköther    Borris vom Burgdorfer Holz   NO  90   93   92   275   46 
  Peter Kleinert    Asko vom Wilmsberger Land   NO  94   90   91   275   47 
  Harry Hilgenberg    Callo von Schloß Birkenstein   NO  95   89   91   275   48 
  Frank Rosswag    Jako von der Adelegg   NO  97   87   91   275   49 
  Daniela Heidrich    Exanja vom Waldhäuser Schloß   NO  94   93   88   275   50 
  Henrik Sielaff    Pargo vom Haus Vortkamp   NO  94   96   85   275   51 
  Kristina Spönlein    Ares vom Königs Wolf   NO  96   88   90   274   52 
  Ulrich Valentin    Boss aus Kingston Village   NO  100   87   87   274   53 
  Ute Kreher    Atze von der Grey Möpp   NO  88   90   95   273   54 
  Reiner Beitel    Olly vom dunklen Zwinger   NO  88   93   92   273   55 
  Karl Heinz Fern    Champ zur Krombach   NO  94   87   92   273   56 
  Rosemarie Bengel    Diego vom Schloß Eberstein   NO  94   90   88   272   57 
  Ralf Schweizer    Elvis von Haus Welbergen   NO  96   82   93   271   58 
  Volker Marhofer    Karlos zur Tillmannsallee   NO  91   90   90   271   59 
  Dietmar Fluck    Carlo vom Hohentwiel   NO  96   85   90   271   60 
  Sylvia Winnefeld    Karli vom Leipheimer Moor   NO  94   88   89   271   61 
  Jörg Klösters    Inka vom Hessenstein   NO  91   90   83   271   62 
  Klaus Spall    Dingo von der Repphecke   NO  92   88   90   270   63 
  Cord Brinkmann    Ina von der Klus   NO  98   90   82   270   64 
  Ewald Wilhelm    Cleopatra von der Fasanerie   NO  94   85   90   269   65 
  Bernd Off    Axxo von der Holzinger Au   NO  94   86   89   269   66 
  Andreas Sturm    Sturm's Balto   NO  92   89   88   269   67 
  Manfred Ebert    Diethelm vom Embachtal   NO  97   78   93   268   68 
  Nils Glävke    Cimba vom Machtsumerland   NO  98   80   90   268   69 
  Werner Müller    Attila vom Gleisdreieck   NO  98   80   90   268   70 
  Horst Prellwitz    Karlche vom tasmanischen Teufel   NO  90   91   87   268   71 
  Hans-Joachim Tamm    Eremit vom Haus TTH   NO  96   86   86   268   72 
  Wolfgang Wagner    Frenzi vom Rurdamm   NO  92   84   91   267   73 
  Bettina Petersen    Bayogi Saggo   NO  96   80   91   267   74 
  Reiner Naschke    Queen vom Brinkeweg   NO  93   86   88   267   75 
  Bernhard Becker    Arek vom Wilmsberger Land   NO  93   85   88   266   76 
  Walter Müller    Nante vom Pendel Bach   NO  87   89   89   265   77 
  Maria Tillmann    Kora zur Tillmannsallee   NO  94   83   88   265   78 
  Jürgen Knecht    Wasko vom Haus Pilzweger   NO  97   80   88   265   79 
  Armin Brobeil    Falco v. Gempenblick   NO  93   85   86   264   80 
  Dietmar Gebhart    Odin von der Schweigeralm   NO  98   86   80   264   81 
  Heinz Mussenbrock  Ebony vom Roxeler Bahndamm   NO  84   85   94   263   82 
  Günter Kampf    Lewis vom Annenhof   NO  86   87   90   263   83 
  Konrad Ender    Ivan von der Mildenburg   NO  92   92   78   262   84 
  Bernd Pöhler    Cap vom Lisdorferland   NO  86   88   97   261   85 
  Frank Schawe    Nash vom Lisdorferland   NO  99   70   92   261   86 
  Hans Jürgen Kubik    Kinski vom Heidhof   NO  83   87   91   261   87 
  Gerald Merta    Olly von der Adelegg   NO  92   82   87   261   88 
  Hans Werner Steup    Woody vom Dreisbachtal   NO  90   85   86   261   89 
  Dennis Große-Wietfeld   Hutch von der kalten Hardt   NO  87   92   82   261   90 
  Annika Schubert    Easy vom Mühlenknapp   NO  91   90   80   261   91 
  Heinrich Kruse    Hudson von der kalten Hardt   NO  74   93   93   260   92 
  Rudolf Haupt    Gabo Mersak   NO  82   85   93   260   93 
  Andy Träger (Jugend)    Dasco Bohemia Bells   NO  98   71   91   260   94 
  Willi Mohr    Don von der Liszt   NO  90   89   80   259   95 
  Sabrina Lemke    Boss vom Domizil   NO  75   91   92   258   96 
  Robert Kalis    Cira vom Machtsumerland   NO  81   92   85   258   97 
  Tobias Wunderlich    Adelheid vom Bonauer Wald   NO  96   84   78   258   98 
  Lars Borrmann    Ronny von der Knappenmühle   NO  85   87   85   257   99 
  Norman Barsch Gipsy von der Traubeneiche   NO  88   84   85   257   100 
  Michael Kurz    Arek vom Kleinen Landhaus   NO  98   79   80   257   101 
  Gabriele Batista    Quasimodo vom Rosseleck   NO  72   90   94   256   102 
  David Pohl    Ginger vom Grauen Teufel   NO  95   74   90   256   103 
  Thomas Altenburger    Bruno vom Rehlinger Schloß   NO  85   90   81   256   104 
  Heike Annebal    Arek vom Haus Genisis   NO  87   78   90   255   105 
  Bernhard Mergen    Don vom Primsblick   NO  86   78   90   254   106 
  Michael Ritzi    Roccy von der Fasanerie   NO  90   74   90   254   107 
  Michael Eckert    Archie vom Fuße des Brockens   NO  88   78   86   252   108 
  Günter Knorr    Om vom Steinbusch   NO  86   86   77   249   109 
  Carmen Posser    Tiffy vom Oberhausener-Kreuz   NO  77   82   89   248   110 
  Hans Siegfried LachnerJackomo vom Rhenania Eck   NO  88   80   80   248   111 
  Peter Rohde    Jucan von Peroh   NO  52   91   95   238   112 
  Julia Sikora (Jugend)    Zita vom Schwartenzwinger   NO  64   90   80   234   113 
  Friedel Waldmann    Haika vom Salztalblick   NO  39   90   95   224   114 
  Thomas Ehre    Hondo vom Wellental   NO  3   94   90   187   115 
  Günther Sperl    Sasko vom Weinbergblick   NO  3   92   88   183   116 
  Helmar Ortlieb    Olga vom Prälatenwald   NO  88   88   0   176   117 
  Gaby Löning    Ike von der Schiffslache   NO  23   63   84   170   118 
  Wolfgang Thome Paul vom Rhenania Eck (fällt aus)   NO  96   0   0   96   119 
  Rudolf Lösch    Worker zum Jürgenshof   NO  98   0   0   Dis   120 
  Christina Gansen    Fax vom Löwenhof   NO  0   93   0   Dis   121 
  Waldemar Schmeer    Eyk vom Geronimo   NO  0   80   0   Dis   122 
  Helmut Kastner    Aaron vom Pferdeberg   NO  87   85   0   Abbr   123