/file/265/script.js Vítejte na webu z Malého SO-MA - Archív - Výsledková listina MR BO Třebíč 2008
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková listina MR BO Třebíč 2008

13. 10. 2008

startovní číslo Jméno pes A B C celkem pořadí

27 Ramaekersová Jiřina, Ing.Katana de Alphaville Bohemia 96 93 97 286 1.
26 Mach Ladislav Octavius Malidaj 88 97 98 283 2.
13 Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve 95 92 96 283 3.
18 Lebruška Miloslav Brit Vědusk 94 93 92 279 4.
2 Kopecká Darja Merrily de Alphaville Bohemia 92 90 93 275 5.
30 Pallot Jarmila Maria Atrej D´Amour Bedea 93 83 97 273 6.
31 Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia 88 89 96 273 7.
4 Prokšan Radim Airo Happy Arenda 98 88 86 272 8.
20 Matoušková Klára Maxim de Alphaville Bohemia 93 86 92 271 9.
8 Čejka Jiří                   Andy Jirka 90 81 99 270 10.
33 Tyc Jiří                    Olin Malidaj 94 92 84 270 11.
40 Mlčák Jaroslav Udet de Alphaville Bohemia 83 91 95 269 12.
19 Nešpor Jan Karel Krone de Alphaville Bohemia 86 92 89 267 13.
35 Beníšek Stanislav, Bc.Kenzo de Alphaville Bohemia 79 89 96 264 14.
1 Maňák Jaroslav Bero Tigra Czech 94 82 88 264 15.
15 Lieblová Lucie Onset de Alphaville Bohemia 97 81 86 264 16.
22 Zeman Jaroslav Dardo de Alphaville Bohemia 86 87 90 263 17.
39 Vychodil Jiří Dax od Meszta 87 84 91 262 18.
23 Krajčí Theodor Brix z Purschova chovu 92 81 89 262 19.
7 Labíková Edita Criss Marko Gero 91 75 94 260 20.
11 Baselová Tereza, Mgr.Cindy Marko Gero 72 91 96 259 21.
25 Helclová Martina Asko ze Zelené úžlabiny 89 83 85 257 22.
12 Urbánková Dana Barbar Happy Arenda 73 85 93 251 23.
6 Holan Vítězslav Ki Bono Campo 87 73 91 251 24.
21 Goljanová Lenka Bad Fany Eciloten 75 88 86 249 25.
14 Femiak Richard Vasil Bono Campo 90 77 82 249 26.
41 Přibyl Jiří Barny Marko Gero 73 80 95 248 27.
29 Šenová Petra Bar Ort Bohemia 72 89 86 247 28.
32 Veselý Miroslav Ora de Alphaville Bohemia 80 75 85 240 29.
16 Novák Zdeněk Arry Jirka 57 82 96 235 30.
28 Jonáš Lubomír Avar Jirka 64 83 86 233 31.
5 Čákorová Jitka Chán z Labského přívozu 84 66 79 229 32.
9 Götz Tomáš Psycho de Alphaville Bohemia 47 85 93 225 33.
38 Klímová Hana Bodie Fany Eciloten 74 47 83 204 34.
3 Dvořáková Jana Erwen Auric z Vandalky 91 89 dis. 180 35.
17 Růžička Lumír Daytona Durnitor 81 81 dis. 162 36.
24 Jelínek Oldřich Bady z Chotyně 81 77 dis. 158 37.
10 Pursch Viliam Ajda z Purschova chovu 67 75 dis. 142 38.
34 Balej Vilém Vasco de Alphaville Bohemia 22 85 dis. 107 39.
37 Bárta Karel Aimy Bílý trpaslík 5 87 dis. 92 40.
36 Zeisek Václav Colit z Věrné smečky 7 63 dis. 70 41.