/file/265/script.js Vítejte na webu z Malého SO-MA - Archív - Víkend v Praze s Ebolkou
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend v Praze s Ebolkou

26. 1. 2009

V pátek ráno po noční jsme se vydali s Ebolou do Prahy no spíš do Neratovic,jeli jsme vlakem v 6.51 z Frýdlantu a v Neratovicích jsme byli v 10 hodin.Cesta příjemná málo lidí hodně místa :-))) Ebuš jezdí vlakem ráda,ale na takovou štreku se vydala poprvé,zvládnula to na výbornou.....

Obrazek

Fotka z mobilu,nechtělo se mi vytahovat foťák,ale příště to udělám.Na nádraží nás vyzvedla Dana a jeli jsme si dát oběd a pořádný kafe po třech hodinách ve vlaku.Odpoledne jsme zajeli na cvičák do Kyjí akorát,že tam měli cvičák totálně pod ledem tak jsem si jen s Ebuš poblbnula na place.Koukala jak blázen kde to je co to je musí si zvykat holka jedna.

Obrazek´

Obrazek

Byl s námi i Qvito,Flamina a Xara - Dana je vytáhnula na plac.

Obrazek

Obrazek

 

ObrazekXara to raubíř připomíná mi Ebolu za mlada :-))))

Prostě malej živočich...

 

 

 

 

Potom jsme jeli domů teda né do Višňový,ale na barák měla jsem toho plný kecky a Ebola taky.Pěkně jsme si schrupnuli odpoledne.Večerní káva v Tescu a hajdy do pelechu.

Obrazek

Xara s baterkou....

V sobotu jsme jeli na statek,ovečky už pěkně vyrostli za tu dobu

Obrazek

Ebola nejdřív prohnala ovce potom sousedovic Leona a nakonec skončila v kaluži.

Obrazek

Po obědě jsme se šli projít až jsme došli k potoku kde sídlí rodinka nutrií,to byl mazec ten nejstarší si to snámi chtěl rozdat pěkně frkal,Ebola to ještě neviděla takový potvory veliký.Kdysi jsme nutrie chovali tak jsem jí raději držela zpátky na vodítku...

Obrazek

Jednu fotku jsem stihla,ale potom jsem raději s čubinou poodešla dál a fotila z dálky...

Obrazek

 to je macek :-))))

Obrazek

dokonce tam měli i mladé kusy

Obrazek

foto 24.1.2009

Odpoledne dorazil Dušan s Věrkou a Zuzkou a jejich skvadrou hafanů.Zakousali jsme si a musím říct,že to bylo dobrý mám video musím ho zpracovat , fotky Eboly nemám.

Obrazek

Tady jsou maliňáci kousající do nohavic Brenda a Boulle to je taky mazec no já bych tohle s Ebuš asi dělat nemohla,ale je fakt že koukat na jiný druh výcviku je docela zábavné.

Obrazek

Vím že jsou po Masterovi a tohle je baví dělají to hodně s chutí mám i video :-)))

Obrazek

Obrazek

Hovavardí slečna Barča

Neděle již byla poklidnější zajeli jsme na cvičák do Lochkova pěkný prostředí,kousli jsme si na zdejšího figuranta Ebola si to vychutnala , kousala na kůži a docela to bylo dobrý pak když skončily obrany nechala jsem jí prolítat na cvičáku a jen trošku poslušnosti na míček.

Obrazek

foto 25.1.2009

Obrazek

Jízda odpolední Prahou tak jsem si udělala pár fotek z auta.

Obrazek

Zpátky na statek zbalit si vercajk do báglu a vyrazit k domovu.Čekala nás jízda vlakem a tady jsem si vyfotila co mě rozesmálo ve vagonu :-)))

Obrazek

dobrý vtip , kultura cestování :-))))

Tak to byl náš výjezd a myslím si,že né poslední......