/file/265/script.js Vítejte na webu z Malého SO-MA - Archív - Raspenava 2.-3.5.2009
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Raspenava 2.-3.5.2009

21. 1. 2009
1  Truksa Milan   Bryn Zde-Sko  NO  P  St
10  Slivoň Jan  Baghíra Krokodýlí farma  NO  F  St
100  Klícha Vlastimil  Gréta z Nové pošty  NO  F  St
102  Zemanová Eva  Isis Kateko  NO  F  Rou
105  Mach Jiří  Francesco Anrebri  NO  P  St
106  Řanda Václav  Bendík z Daskonu  NO  P  St
109  Pejša Martin  Quel od Policie  NO  P  ČL
11  Křeček Vlastimil  Charlie Eqidius  NO  P  St
111  Femiak Richard  Vasil Bono Campo  BOM  P  ČL
115  Lieblová Lucie  Onset de Alphaville Bohemia  BOM  P  ČL
117  Kacafírková Petra  Agi Kněžihorka  NO  P  Rou
12  Golhová Hana  Nor z Golha  NO  P  Rou
122  Böhm Jan  Iggi Štíhlouš  NO  P  
123  Nešpor Jan Karel  Krone de Alphaville Bohemia  BOM  F  St
14  Tomášek Josef  Ar z Hromadného  NO  P  St
16  Dobešová Jolana  Uragan de Alphaville Bohemia  BOM  P  ČL
20  Matoušková Klára  Maxim de Alphaville Bohemia  BOM  P  Rou
21  Kaslová Andrea  Heriet z Nového Draka  NO  F  St
26  Tyc Jiří Mgr.  Olin Malidaj  BOM  P  St
28  Aulická Petra   Casius Zde-Sko  NO  P  Rou
3  Mráz Zdeněk  Panto Ajaxova Uranie  NO  P  St
30  Schober Miroslav  Pery Jit-Mir  NO  P  Rou
32  Fína Jan  Ienny z Elbu  NO  F  Tř
33  Smrčková Zuzana  Nitro v.d. Vastenow  HOK  P  ČL
35  Králík Josef  Bren z Daskonu  NO  P  St
37  Hartl Jaroslav  Quirin od Policie ČR  NO  P  St
4  Mrázová  Jaroslava  Cherry z Veselé kamky  NO  F  St
41  Pekárek Jindřich   Larry ze Stříbrného kamene  NO  P  St
44  Pěknice Přemysl ing.  Bessy za Šikmáku  NO  F  Tř
45  Hradil Stanislav  Nargo Helilein  NO  P  Tř
46  Jonáš Martin  Frajer Anrebri  NO  P  Rou
47  Petrášková Michaela  Indián Starý skaut  NO  P  Rou
48  Veselka Petr  Agáta Vepeden  NO  F  ČL
49  Suchopar Daniel  Luca ze Stříbrného kamene  NO  P  St
51  Mlčák Jaroslav  Udet de Alphaville Bohemia  BOM  P  ČL
54  Brunovský Milan  Brit z Milabru,  NO  P  St
55  Veselý Miroslav  Ora de Alphaville Bohemia  BOM  F  St
58  Horák Kamil  Archie z Válovy zahrady  NO  F  St
61  Karban Václav  Dorotka Tigrata  BOX  F  St
62  Svoboda Václav   Goldý od Svatováclava  NO  F  
68  Cahová Daniela Mgr.  Bon Jour Alary Aslar  DOB  F  Tř
71  Hůza Ladislav   Uran Ro-Kop Bohemia  NO  P  
73  Dvořák Petr  Coonie Zde-Sko  NO  F  St
8  Molák Tomáš  Brego Allegro Cantabile  BOM  P  ČL
80  Novák Zdeněk  Arry Jirka  BOM  P  St
81  Borkovec Michal  Gaston Ensy Egas  FBO  P  St
83  Plášil Václav  Quella ze Stříbrného kamene  NO  F  St
84  Cejpa Josef  Fari Bohemia Ma-Bor  NO  P  ČL
89  Kubínová Hana  Agatha z Mandragory  BOM  F  ČL
9  Kolář Pavel  Cixie Zde-Sko  NO  F  Rou
93  Helclová Martina  Asko ze Zelené úžlabiny  BOM  P  ČL
97  Liška Radovan  Aron Britkin dvor  NO  P  
98  Kuchař Jaroslav  Brutus Drapa  NO  P  St
99  Chýlová Dagmar  Ali Emitom  NO  P  St